niedziela, 21 października 2018

„Najtrudniej jest spełnić obietnice złożone samemu sobie. Szczególnie te wypowiedziane szeptem lub pomyślane w tajemnicy przed wszystkimi.........” Janusz Leon Wiśniewski – Ukrwienia    

 Jakiś czas temu złożyłam sobie obietnice, że już nie będzie przerw na blog, że teraz wszystko tak super się poukłada, przecież dzieci w przedszkolu a ja będę mieć tak dużo czasu i a przecież chęci i pomysłów nie brakuje i niestety rzeczywistość dała mi pstryczek w nosa....

Owszem dzieci poszły do przedszkola, ale nawet na moment nie przeszło mi przez myśl, że dopadnie mnie kryzys, tak to jest bardzo dobre słowo KRYZYS, niby jest wszystko tak pięknie cacy, ale pozostaje właśnie to ale ….

niedziela, 9 września 2018

GALERIA FIGUR STALOWYCH

Kolejnym punktem na mapie zwiedzania Warszawy była Galeria Figur Stalowych

 „Ponad 80 rzeźb inspirowanych bohaterami filmów, komiksów i bajek, światowe hity motoryzacji oraz motocykle w skali 1: 1 stworzone przez artystów z całego świata. Tylko w naszej galerii dotniesz każdego eksponatu ,zasiądziesz za kierownicą super sportowego samochodu i poczujesz się jak bohater kina akcji. Niepowtarzalna wystawa zapewniająca świetną zabawę dla widzów w każdym wieku. ( Informacje z ulotki ).”
 

      

czwartek, 30 sierpnia 2018

Czy warto wybrać się do Centrum Nauki Kopernik ?


Centrum Nauki Kopernik bardzo rozsławione i rozreklamowane miejsce na mapie atrakcji w Warszawie. Czy warte jest pojechać i zobaczyć ?

    Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się, czy nie zabrać tam dzieciaki i właśnie w tym roku pewnego sierpniowego jak że deszczowego dnia wsiedliśmy do pociągu i ruszyliśmy na podbój CNK.

wtorek, 28 sierpnia 2018

W pociągu z dziećmi ..........

       

     Pociągiem z towarzystwem jeżdżę od 3 miesiąca życia Józia i choć pierwsza podróż była bardzo stresująca wiadomo 250 km to nie lada wyczyn z takim małym bąbelkiem, ale jak się okazało nie taki diabeł straszny jak go malują. 

wtorek, 17 lipca 2018

Z RODZINĄ NAJLEPIEJ WYCHODZI SIĘ NA ZDJĘCIU TEKST ZE SPECIALNĄ DEDYKACJĄ DLA MOJEJ RODZINY

     Należałoby dodać, że jeszcze w środku, bo nie mogą cię wyciąć …..

      Zawsze myślałam, że mam całkiem fajną rodzinę wiadomo jak w każdej albo w prawie każdej zdarzają się jakieś zgrzyty itd. ale właśnie okazało się zupełnie inaczej, tak naprawdę okazało się, że oprócz takich najbliższych mi osób (czyt. dzieci, męża, mama, tata, siostra, brat (choć nie mam z nim kontaktu od 3 lat) nie mam zupełnie nikogo.. 

niedziela, 1 lipca 2018

Te nieszczęsne place zabaw


Obiecałam ostatnio, że napiszę w końcu o tym, dlaczego ja nie lubię placy zabaw…..


         Najpierw powinnam zacząć od wyjaśnienia to nie jest tak, że ja nie lubię, placy zabaw, jako miejsca nie nie nic z tych rzeczy, absolutnie ja nawet lubię tam chodzić, bo po pierwsze dzieciaki maja kontakt z innymi dziećmi a po drugie przychodzą uszarpane jak nie wiem, co wiadomo, czym bardziej wyszalały się na dworze tym spokojniej w domu jak to zawsze mawiała moja mama po takich szaleństwach siusiu paciorek i spać ( no dobra nie zapominajmy jeszcze, że te małe brudaski trzeba doszorować bywają takie chwile, że bez szczoty ryżowej ani rusz, i jeszcze wpadają do domu wygłodniałe jak lwy mmmmm jak Ja lubię ten stan, bo nie ma marudzenia tylko pochłaniają małe jamochłoniki wszystko, co im na stół postawisz bez tego mamo a ja nie chce kiełbaski a ja nie chce serka a ja nie chce tego i siamtego).