lutego 13, 2019

PODDAŁAM SIĘ


        Jak byłam mała dziewczynka miałam tak wiele marzeń o byciu księżniczką, piosenkarką ( matko dobrze, że szybko mi to przeszło, bo przecież ja mam słych jak by mi słoń na ucho nadepnął). Myślałam wtedy, że to wszystko tak działa Ja o czymś pomarzę a to za dotknięciem czarodziejskiej różdżki się spełni, jakie to rozczarowanie, kiedy w dorosłym życiu nic łatwo nam nie przychodzi a o swoje marzenia czasem trzeba bardzo mocno walczyć .

        Takim marzeniem było założenie bloga czaiłam się dobre dwa lata ale ciągle coś, a nie będę się wygłupiać o czym ja będę pisać? , Kto to będzie czytać? Aż pewnego dnia usiadłam z komputerem na kolanach i rachu ciachu i był, moje małe marzenie zostało urealnione. Na początku pisałam bardzo dużo i dość regularnie, głowa pełna pomysłów nawet znalazły się osoby, który pisały do mnie, że super trzymały za mnie kciuki aż do połowy zeszłego roku a w sumie do przekroczenia 10000 tys. odwiedzających nagle coś się skończyło, pisałam coraz mniej i coraz rzadziej, kiedyś jeden post czytało ok. 200-1000 osób ( dla mnie to był ogromny sukces) a dziś ledwo przez miesiąc 50 osób odwiedziło mnie tu .  
 Często siadam do komputera włączam Worda i koniec czarna pusta …..
     Ba mąż też się postarał zrobił mi miejsce do pisania, pięknie je oswoiłam i teraz tylko zmieniam obrazki w ramkach wraz ze zmieniającymi się porami roku.

       Ktoś zapyta to, czemu nie usiądziesz nie zaczniesz znowu pisać regularnie? Odpowiedz jest jedna poddałam się tak na prawdę na stracie Ja już się poddałam i tak jest z wieloma rzeczami, które lubię i chciałabym robić. Na początku jest ta „adrenalina „ aż z czasem całe euforia opada i pozostaje już tylko miłe wspomnienie.

      Głębi serca nadal bardzo bym chciała pisać pomysły też są tylko brakuje mi motywacji do pisania, żeby przysiąść i postarać się jak najlepiej potrafię doprowadzić to do samego końca.

       Nie wiem jeszcze sama, co się stanie ze Światem Olki na razie jest w fazie zawieszenia tak samo jak jego właścicielka. A może jest u ktoś z takiem samym słomianym zapałem i ma jakieś rady, bardzo chętnie poczytam ? 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Świat Olki , Blogger