września 09, 2018

GALERIA FIGUR STALOWYCH

Kolejnym punktem na mapie zwiedzania Warszawy była Galeria Figur Stalowych

 „Ponad 80 rzeźb inspirowanych bohaterami filmów, komiksów i bajek, światowe hity motoryzacji oraz motocykle w skali 1: 1 stworzone przez artystów z całego świata. Tylko w naszej galerii dotniesz każdego eksponatu ,zasiądziesz za kierownicą super sportowego samochodu i poczujesz się jak bohater kina akcji. Niepowtarzalna wystawa zapewniająca świetną zabawę dla widzów w każdym wieku. ( Informacje z ulotki ).”
 

      
          Wystawa swoją główną siedzibę ma w Pruszkowie oddalonym od Warszawy ok. 15 km, lecz na czas wakacji została ona przeniesiona do Pałacu kultury (7 LIPCA 2018 ROKU DO 23 WRZEŚNIA 2018). Galeria otwarta jest siedem dni w tygodniu od 09:00 do 20:00, koszt biletu dla osoby dorosłej to 35 zł , natomiast bilet ulgowy to koszt 19 zł.
Galeria ma swoje siedzimy jeszcze w Krakowie, Gliwicach i Pradze.
 
         To by było na tyle celem wstępu przejdźmy do wrażeń , co prawda mnie tam nie było, ale poprosiłam siostrę i Józia o ich wrażenia i były one bardzo zgodne BYŁO CUDNIE, SUPER HIPERODLOTOWO więc co ja mogę chcieć więcej, na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie i mały i duży. ( DINOZAURY, TRANSFORMERSY, POSTACI Z BAJEK ( MYSZKA MIKI, CZESIO I WIELE WIELE INNYCH )
     Józio najbardziej oczywiście zachwycony był figurami z Gwiezdnych Wojen , motocyklami oraz autami nie oszukujmy się, ale nie w każdej galerii można usiąść, pomacać eksponaty.
Nie ma co tu się  rozpisywać my naprawdę polecamy z całego serca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Świat Olki , Blogger